Menu
Sepetim

Biz Kimiz?

2000 yılında kurulmuş olan Dijital Bilgi Teknolojileri A. Ş. İstanbul Ataşehir ilçesinde faaliyet göstermekte olup, Bilgi teknolojileri alanında projelendirme ve tasarım yapmaktadır. Ayrıca sektörün verdiği 20 yıllık tecrübe ile E-Ticaret platformu olan Dijitalmark.com u siz müşterilerimize en iyi fiyat ile ürün sağlamayı hedeflemiştir.

Müşteri portföyümüzde gerek kamu kuruluşları gerek ülkemizin önde gelen firmalarını bulunduran Dijital Bilgi Teknolojileri A. Ş. sektörün en önemli unsuru olan "Müşteri Memnuniyetini"  ilke edinerek, konusunda uzman personelleri ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri üretmekte ve hayata geçirmektedir.


Dijital Bilgi Teknolojileri A. Ş. donanım ürünlerinde, network ürünlerinde; güvenlik sistemlerinde ve yazılım ürünlerinde, sistemlerin satış kurulum ve destek gibi hizmetlerini gerçekleştirerek sektördeki hedeflerini genişletmiştir. Üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışma anlayışımızla ülkemizin bilgi toplumu oluşumuna artı değerler katma amacındayız.


Misyonumuz

Bilişim ürün ve hizmetlerini uluslararası kalite standartlarında ve yüksek müşteri memnuniyetini sağlayacak biçimde sunmak, yine bu bağlamda iş ortaklarımızla sektörde öncü başarı hikayelerine imza atmaktır.


Vizyonumuz

Bilişim sektöründe müşterilerimize en ileri ve en doğru teknolojiyi sunmak, teknolojik gelişmelere hızla adapte olabilmelerini sağlamak  ve bu alanda ülkemizin lider şirketi olmaktır.Yüksek müşteri memnuniyeti,

Sorumluluk prensibi,

Kalite ve güvenirlik anlayışı,

İnsana ve çevreye duyarlı yatırımlar,"Firma: Dijital Bilgi Teknolojileri Dan. A. Ş.

Adres:  Fetih Mah. Tahralı sk. Kavakyelıyeri İş Merkezi No: 7 B Blok İç kApı No: 22 Ataşehir/ İstanbul

Eposta:  : info@dijitalmark.com

Tel: : +90(850) 302  33 23 (pbx)

Mersis No : 0295-1004-9610-0001